44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B

Waluty wymieniane w Kantorze MAX Rybnik

Aktualizacja : 2022-12-05 10:07:46
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.02910.0682
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02370.0508
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00530.0162
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR0.91441.2644
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.01200.0500
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00700.0140
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.72602.6149
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD4.29253.8821
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD7.759415.2728
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.01780.0585
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.43563.1359
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.82282.1479
BiH Marka BiH Marka BAM2.25002.5500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.44680.6668
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.16580.4182
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.81001.0600
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.81944.8194
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00090.0029
CFP Frank CFP Frank XPF0.02850.0435
Chile Peso Chile Peso CLP0.00370.0055
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.08000.1100
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01410.0332
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.15000.2550
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.13160.3457
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.10650.1373
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.29882.0822
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.06500.0990
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00450.0082
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00440.0091
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.04550.0725
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.25500.8319
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01760.0209
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.77262.7661
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.45720.6081
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.03060.0505
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.14050.1668
Hongkong Dolar Hongkong Dolar HKD0.45000.6500
Indie Rupia Indie Rupia INR0.05000.0680
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.02500.0370
Iran Rial Iran Rial IRR0.00720.0097
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1000
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD6.05007.5000
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0019
Katar Rial Katar Rial QAR1.00001.4600
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.03150.0500
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0655
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00100.0020
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.30000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00400.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD10.000016.9000
Laos Kip Laos Kip LAK0.00020.0004
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.21430.2563
Liban Funt Liban Funt LBP0.00120.0041
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.90431.8966
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07000.0945
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00070.0012
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.34120.4641
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00370.0047
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.80001.1500
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.34000.5400
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.06000.1600
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00160.0023
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.13000.2600
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00080.0016
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.05060.1004
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.18770.2490
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.02200.0425
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.08040.1293
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.55003.0500
Oman Rial Oman Rial OMR9.500013.9000
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.01020.0282
Paragwaj Guaraní Paragwaj Guaraní PYG0.58000.6900
Peru Sol Peru Sol PEN1.10001.4000
RPA Rand RPA Rand ZAR0.23000.3500
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00320.0049
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03500.0550
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.26000.4500
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD3.02003.4500
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.00600.0300
Syria Funt Syria Funt SYP0.00060.0026
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.40860.4339
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.07000.2000
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0030
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.31261.7967
Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago Dolar TTD0.28460.6846
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.30001.6000
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00040.0016
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05380.2038
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.00030.0005
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02750.0407
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01700.0300
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.18151.8815
Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona Dolar SBD0.42690.5569
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.11820.4243
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje