Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session

Waluty wymieniane w Kantorze MAX Rybnik

Aktualizacja : 2024-05-17 17:54:00
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02090.0509
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00240.0123
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR0.83741.1874
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.00380.0520
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00830.0128
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.79912.3462
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.14842.5992
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD3.14754.1984
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD6.523914.2137
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.01690.0579
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.27332.9395
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.78271.9521
BiH Marka BiH Marka BAM2.13342.4815
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.39240.6124
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.20180.3704
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.60080.9243
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.07884.4365
CFP Frank CFP Frank XPF0.02600.0430
Chile Peso Chile Peso CLP0.00250.0054
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.05500.0860
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01180.0350
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.07920.1312
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16380.3499
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.10160.1252
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.29221.7479
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.05720.0822
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.03470.0617
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.18010.7571
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.42784.9978
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01580.0186
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.54512.4224
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.44350.5631
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.12400.1602
Hongkong Dolar Hongkong Dolar HKD0.40770.5577
Indie Rupia Indie Rupia INR0.04030.0573
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.19370.3067
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.01100.0483
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD5.19836.1258
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00040.0013
Katar Rial Katar Rial QAR0.72191.2535
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00510.0110
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.02500.0390
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04980.0643
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00080.0019
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.28400.3910
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00430.0249
Kuba Peso Kuba Peso CUC0.01103.0000
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.351916.1635
Laos Kip Laos Kip LAK0.00030.0003
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22400.2731
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.06930.0926
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00070.0017
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.33910.5058
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00410.0058
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.24670.4767
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.74011.0492
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.41720.5093
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.07430.1343
lej mołdawski lej mołdawski MDL0.16250.2844
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00070.0015
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04510.0948
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.19060.2627
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.01450.0448
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.36472.7847
Oman Rial Oman Rial OMR8.371213.4978
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.00810.0261
Paragwaj Guaraní Paragwaj Guaraní PYG0.55770.5734
Peru Sol Peru Sol PEN1.08641.3498
RPA Rand RPA Rand ZAR0.18520.2955
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00220.0040
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03650.0485
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03260.0400
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.28130.4613
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD2.75213.1621
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.01220.0278
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.34880.3741
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.05530.1929
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.12051.6046
Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago Dolar TTD0.12810.4181
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.18631.4463
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00030.0015
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05020.1937
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.15110.4171
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02240.0355
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01100.0196
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.19801.8310
Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona Dolar SBD0.36270.5056
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.03700.3470
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
© 1989 - 2023 Kantor Rybnik