44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B

Waluty wymieniane w Kantorze MAX Rybnik

Aktualizacja : 2022-08-12 16:57:52
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afganistan Afgani Afganistan Afgani AFN0.03220.0713
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02320.0503
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00760.0168
Arabia Saudyjska Rial Arabia Saudyjska Rial SAR1.05001.3200
Argentyna Peso Argentyna Peso ARS0.02000.0590
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00670.0138
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.89622.7852
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD4.59284.7776
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD8.399415.9128
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.02470.0654
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.68393.2877
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.97492.5186
BiH Marka BiH Marka BAM2.38002.6500
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.48660.7066
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.19710.4495
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.80001.0500
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.88614.8861
Burundi Frank Burundi Frank BIF0.00110.0030
CFP Frank CFP Frank XPF0.02870.0437
Chile Peso Chile Peso CLP0.00350.0070
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.08000.1100
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01580.0397
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.23000.3500
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16200.3790
Etiopia Birr Etiopia Birr ETB0.06940.1446
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.40762.1911
Filipiny Peso Filipiny Peso PHP0.06500.0990
Frank CFA Afryka Śr. Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00450.0082
Frank CFA Afryka Zach. Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00440.0091
Gambia Dalasi Gambia Dalasi GMD0.06160.0886
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.42530.6353
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01920.0225
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.91612.9096
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.50500.6558
Gwinea Frank Gwinea Frank GNF0.03410.0540
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.15330.1796
Hongkong Dolar Hongkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie Rupia Indie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.00030.0004
Iran Rial Iran Rial IRR0.00900.0102
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.02000.1500
Jemen Rial Jemen Rial YER0.01200.0180
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD6.40007.2500
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0019
Katar Rial Katar Rial QAR0.95001.4000
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia Szyling Kenia Szyling KES0.03000.0500
Kirgistan Som Kirgistan Som KGS0.04120.0557
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00050.0016
Kongo Frank Kongo Frank CDF0.00200.0026
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.30000.4500
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00400.0100
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD11.626717.1967
Laos Kip Laos Kip LAK0.00020.0004
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.24480.2868
Liban Funt Liban Funt LBP0.00140.0043
Libia Dinar Libia Dinar LYD0.93311.9254
Macedonia Denar Macedonia Denar MKD0.07340.0984
Madagaskar Ariary Madagaskar Ariary MGA0.00090.0013
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.34620.6041
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00330.0050
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.30260.4226
Malezja Ringgit Malezja Ringgit MYR0.87111.2411
Maroko Dirham Maroko Dirham MAD0.43540.6654
Mauritius Rupia Mauritius Rupia MUR0.07000.1400
Birma Kiat Birma Kiat MMK0.00170.0024
Mołdawia Lej Mołdawia Lej MDL0.15000.2700
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00100.0018
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.05550.1053
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.23780.2793
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.03250.0383
Nikaragua Cordoba Nikaragua Cordoba NIO0.09120.1400
Nowa Zelandia Dolar Nowa Zelandia Dolar NZD2.60003.0900
Oman Rial Oman Rial OMR8.200013.2000
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.00980.0241
Paragwaj Guaraní Paragwaj Guaraní PYG0.58000.6900
RPA Rand RPA Rand ZAR0.24420.3642
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00350.0056
RZP Escudo RZP Escudo CVE0.03630.0703
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03560.0496
Seszele Rupia Seszele Rupia SCR0.48030.6103
Singapur Dolar Singapur Dolar SGD3.56604.0160
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.00860.0308
Syria Funt Syria Funt SYP0.00070.0027
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.43100.5236
Tajwan Dolar Tajwan Dolar TWD0.11420.2242
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00100.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.47742.2044
Trynidad i Tobago Dolar Trynidad i Tobago Dolar TTD0.43570.7642
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.50001.6990
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00060.0017
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.05630.2063
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.00040.0006
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02940.0466
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.00020.0003
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.50331.9053
Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona Dolar SBD0.47370.6037
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.17860.4847
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje