tel. +48 32 422 22 99
Niedziela
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2019-01-19 13:25:28
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.275004.31000
USA dolarUSD3.755003.79000
Czechy koronaCZK0.165000.16850
Wielka Brytania funtGBP4.820004.88000
Szwajcaria frankCHF3.770003.81000
Dania koronaDKK0.571500.57650
Szwecja koronaSEK0.414000.42100
Norwegia koronaNOK0.436500.44300
Kanada dolarCAD2.822002.85000
Węgry forintHUF0.013300.01370
Australia dolarAUD2.690002.74000
Chorwacja kunaHRK0.570000.59800
Japonia jenJPY0.032000.03540
Ukraina hrywnaUAH0.130000.14200
Rumunia lejRON0.890000.94900
Bułgaria lewBGN2.160002.26000
Rosja rubelRUB0.053200.05800
Egipt funtEGP0.190000.30000
Turcja liraTRY0.670000.74000
ZEA dirhamAED0.970001.04500
Chiny juanCNY0.530000.55800
Izrael szeklaILS0.998001.04000
Gibraltar funtGIP4.000004.85000
Liban funtLBP0.210000.29000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.200004.36000
USA dolarUSD3.650003.85000
Czechy koronaCZK0.160000.17200
Wielka Brytania funtGBP4.700004.90000
Szwajcaria frankCHF3.700003.90000
Dania koronaDKK0.560000.60000
Szwecja koronaSEK0.390000.44000
Norwegia koronaNOK0.410000.45000
Kanada dolarCAD2.700002.90000
Węgry forintHUF0.013000.01400
Australia dolarAUD2.600002.80000
Chorwacja kunaHRK0.560000.60000
Japonia jenJPY0.029000.03700
Ukraina hrywnaUAH0.120000.14900
Rumunia lejRON0.880000.97000
Bułgaria lewBGN2.000002.29000
Rosja rubelRUB0.050000.06000
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.690000.77000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Islandia koronaISK0.028500.03400
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.670001.90000
Gruzja lariGEL1.360001.60000
Maroko dirhamMAD0.390000.44000
Mauritius rupiaMUR0.100000.12500
Katar rialQAR0.940001.08000
Filipiny pesoPHP0.065000.08000
Wietnam dongVND0.000130.00020
Tajwan dolarTWD0.100000.12800
Tunezja dinarTND0.550001.45000
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Peru solPEN1.100001.25000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD8.0000012.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.03500
Kuba pesoCUC3.600003.90000
Kolumbia pesoCOP0.001100.00140
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.5000012.00000
Brazylia realBRL0.940001.08000
Arabia Saudyjska rialSAR0.910001.03000
Nowa Zelandia dolarNZD2.530002.67000
Malezja ringgitMYR0.800000.97000
Kenia szylingKES0.035000.04100
ZEA dirhamAED1.000001.06500
Macedonia denarMKD0.065000.07500
Oman rialOMR8.8000010.20000
Chiny juanCNY0.530000.58000
Dominikana pesoDOP0.070000.08500
Honkong dolarHKD0.430000.46000
Jordania dinarJOD5.100005.60000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00355
RPA randZAR0.220000.29800
Tajlandia bahtTHB0.110000.12500
Singapur dolarSGD2.630002.82000
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Barbados dolarBBD1.500002.22000
Meksyk pesoMXN0.180000.22000
Izrael szeklaILS0.980001.04000
Albania lekALL0.030000.04000
Indie rupiaINR0.045000.05900
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.110002.32000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gwatemala quetzalGTQ0.400000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00110
Liban funtLBP0.200000.30000
Sri Lanka rupiaLKR0.170000.27000
Mongolia tugrikMNT0.001000.00200
Pakistan rupiaPKR0.015000.04500
Uganda szylingUGX0.000600.00150
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.30000
USA dolarUSD3.650003.90000
Czechy koronaCZK0.100000.18500
Wielka Brytania funtGBP3.000004.85000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Guernsey funtGGP3.500004.85000
Wyspy Man funtIMP3.500004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobota9:00-14:00
niedzielanieczynne

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.