logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2018-10-18 15:28:13
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.306404.28040
USA dolar USA dolarUSD 3.752503.72140
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.166500.16420
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.906304.87050
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.784703.73880
Dania korona Dania koronaDKK 0.579800.57280
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.418500.41170
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.458600.45060
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.884302.85130
Australia dolar Australia dolarAUD 2.683802.64780
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013800.01300
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.598000.57000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035000.03200
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.139900.12800
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.950000.89500
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.255002.16000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.060000.05200
Egipt funt Egipt funtEGP 0.300000.19000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.680000.60100
Chiny juan Chiny juanCNY 0.550000.51500
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.028000.95500
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.850004.66000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.030000.98500
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.920004.00000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.920004.00000
Liban funt Liban funtLBP 4.670004.00000
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.850004.00000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.850004.00000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.850004.00000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.700004.00000
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.400004.20000
USA dolar USA dolarUSD 3.850003.65000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950004.75000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.900003.70000
Dania korona Dania koronaDKK 0.600000.56000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.440000.38000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.460000.42000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 3.000002.80000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014200.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.800002.60000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.630000.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.037000.02900
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.149000.11500
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.985000.90000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.300002.21000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.063000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.330000.11000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.710000.59000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.02800
Islandia korona Islandia koronaISK 0.038000.02800
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000330.00021
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.850001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.43000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.440000.32000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Katar rial Katar rialQAR 1.070000.80000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00013
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Peru sol Peru solPEN 1.200001.04000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.42000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 18.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.01800
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.850003.30000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00460
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 12.000008.65000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.950004.62000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040000.98000
Albania lek Albania lekALL 0.042000.03000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.03000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.330002.10000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.200004.20000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00301
RPA rand RPA randZAR 0.350000.20000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.125000.10800
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.750002.52000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.00950
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.230000.17000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.559000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.085000.06500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.490000.41000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.100000.94000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.040000.84000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.630002.40000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.950000.80000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.02800
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.050000.98000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.080000.06000
Oman rial Oman rialOMR 11.000008.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.400001.15000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.950003.50000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.950003.50000
quetzal gwatemalski quetzal gwatemalskiGTQ 0.600000.40000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.001100.00070
Liban funt Liban funtLBP 4.690003.50000
tugrik mongolski tugrik mongolskiMNT 0.002000.00100
Pakistan rupia Pakistan rupiaPKR 0.045000.01500
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.950003.50000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.950003.50000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.950003.50000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.690003.50000
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.300003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.900003.55000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.900003.00000
Waluta do domu

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 91

Kantor Rybnik 3 Maja

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.