logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2018-06-21 17:29:48
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.340804.31380
USA dolar USA dolarUSD 3.739403.70740
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167900.16560
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.949804.91780
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.774303.73220
Dania korona Dania koronaDKK 0.584700.57750
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.422400.41560
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.462710.45480
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.823102.78610
Australia dolar Australia dolarAUD 2.770702.72370
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014000.01320
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.615000.56500
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035500.03200
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.149000.13400
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.950000.91000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.270002.19000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.065000.05500
Egipt funt Egipt funtEGP 0.500000.22000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.900000.80000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.590000.55000
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.010000.95500
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.950004.65000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.050000.95000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.920004.00000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.920004.00000
Liban funt Liban funtLBP 4.670004.00000
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.920004.00000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.920004.00000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.920004.00000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.670004.00000
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.400004.25000
USA dolar USA dolarUSD 3.850003.65000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 5.050004.85000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.850003.65000
Dania korona Dania koronaDKK 0.600000.56000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.440000.40000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.470000.43000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.900002.70000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014500.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.900002.70000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.036000.02900
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.160000.11500
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.990000.88000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.370002.20000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.070000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.330000.11000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.950000.78000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.02800
Islandia korona Islandia koronaISK 0.037000.03200
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000380.00021
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.850001.65000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.40000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.440000.32000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Katar rial Katar rialQAR 1.070000.80000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00013
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Peru sol Peru solPEN 1.200001.04000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.40000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 18.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.01800
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.850003.30000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Chile peso Chile pesoCLP 0.006800.00460
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 12.000008.65000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.950004.62000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040000.90000
Albania lek Albania lekALL 0.041000.03000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.03000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.330002.10000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.200004.20000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00200
RPA rand RPA randZAR 0.350000.20000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.117000.10300
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.750002.52000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.00950
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.230000.17000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.580000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.085000.06500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.490000.41000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.170000.95000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.040000.84000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.620002.45000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.950000.80000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.02800
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.060000.90000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.075000.06000
Oman rial Oman rialOMR 11.000008.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.400001.15000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.950003.50000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.950003.50000
quetzal gwatemalski quetzal gwatemalskiGTQ 0.600000.40000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.001100.00070
Liban funt Liban funtLBP 4.690003.50000
tugrik mongolski tugrik mongolskiMNT 0.002000.00100
Pakistan rupia Pakistan rupiaPKR 0.045000.01500
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.950003.50000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.950003.50000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.950003.50000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.690003.50000
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.300003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.850003.60000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950003.50000
Waluta do domu

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 79

Kantor Rybnik 3 Maja

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.