logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2018-11-20 18:05:11
TABELA HURTOWA
WalutaKupnoSprzedaż
euro euroEUR 4.301104.32110
USA dolar USA dolarUSD 3.776803.82280
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.163700.16600
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.830304.86830
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.799803.84570
Dania korona Dania koronaDKK 0.574600.58160
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.413100.41990
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.437900.44590
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.837002.87000
Australia dolar Australia dolarAUD 2.721502.75750
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013000.01380
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.570000.59800
Japonia jen Japonia jenJPY 0.032000.03500
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.128000.14200
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.895000.95000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.160002.26500
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.053500.05900
Egipt funt Egipt funtEGP 0.190000.30000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.650000.75000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.515000.55000
ZEA dirham ZEA dirhamAED 0.955001.02800
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.660004.85000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 0.998001.04500
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.000004.92000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.000004.92000
Liban funt Liban funtLBP 4.000004.67000
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.000004.85000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.000004.85000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.000004.85000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.000004.70000
TABELA DETALICZNA
WalutaKupnoSprzedaż
euro euroEUR 4.230004.40000
USA dolar USA dolarUSD 3.700003.90000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.160000.17000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.700004.90000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.700003.90000
Dania korona Dania koronaDKK 0.560000.60000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.380000.44000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.420000.46000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.800003.00000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013000.01420
Australia dolar Australia dolarAUD 2.650002.85000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.550000.62000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.029000.03700
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.118000.14900
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.880000.98000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.200002.30000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.045000.06200
Egipt funt Egipt funtEGP 0.120000.33000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.610000.72000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.030000.04200
Islandia korona Islandia koronaISK 0.028000.03800
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000210.00033
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.650001.99000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.330001.65000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.360000.45000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.090000.14000
Katar rial Katar rialQAR 0.880001.07000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.060000.08300
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000130.00024
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.090000.12900
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 0.550001.60000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.200000.40000
Peru sol Peru solPEN 1.070001.25000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.200004.80000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.150000.28000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 8.0000018.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.018000.04000
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.300003.85000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001000.00150
Chile peso Chile pesoCLP 0.004600.00680
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.200003.40000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 8.5000012.00000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.620004.90000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 0.980001.04900
Albania lek Albania lekALL 0.030000.04200
Indie rupia Indie rupiaINR 0.035000.05990
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.000005.60000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003010.00370
RPA rand RPA randZAR 0.200000.30000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.110000.12900
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.611002.82600
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.009500.01400
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.170000.23000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.520000.57000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.068000.08500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.440000.50000
Brazylia real Brazylia realBRL 0.940001.10000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 0.870001.04000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.500002.65000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.800000.97000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.031000.04100
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.000001.07000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.060000.08000
Oman rial Oman rialOMR 8.5000010.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 1.150002.40000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.100002.33000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 3.500004.95000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 3.500004.95000
quetzal gwatemalski quetzal gwatemalskiGTQ 0.400000.60000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.000700.00110
Liban funt Liban funtLBP 3.500004.69000
rupia lankijska rupia lankijskaLKR 0.170000.27000
tugrik mongolski tugrik mongolskiMNT 0.001000.00200
Pakistan rupia Pakistan rupiaPKR 0.015000.04500
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 3.500004.95000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 3.500004.95000
szyling ugandyjski szyling ugandyjskiUGX 0.000600.00150
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 3.500004.95000
sum uzbecki sum uzbeckiUZS 0.000250.00050
Jersey funt Jersey funtJEP 3.500004.69000
KURS BILONÓW
WalutaKupnoSprzedaż
euro euroEUR 3.000004.30000
USA dolar USA dolarUSD 3.550003.90000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.100000.17000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 3.000004.90000
Waluta do domu

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 91

Kantor Rybnik 3 Maja

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.