logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2017-11-22 15:39:02
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.22064.1977
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.76174.7243
USA dolar USA dolarUSD 3.62003.5650
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16650.1640
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.66003.6100
Dania korona Dania koronaDKK 0.57100.5655
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.43000.4230
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.44000.4325
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.85002.8000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01420.0138
Australia dolar Australia dolarAUD 2.78002.7000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.59000.5400
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03500.0315
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.15500.1200
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.02000.9100
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.28002.1800
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.06800.0550
Egipt funt Egipt funtEGP 0.50000.2200
Turcja lira Turcja liraTRY 1.15001.0400
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.33004.1500
USA dolar USA dolarUSD 3.70003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.17000.1600
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80004.6000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.76003.6000
Dania korona Dania koronaDKK 0.59000.5500
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.45000.4100
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.46000.4200
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.90002.7000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01500.0130
Australia dolar Australia dolarAUD 2.80002.6000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.62000.5000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03900.0300
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.18000.1000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.07000.8000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.32002.1000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.07800.0500
Egipt funt Egipt funtEGP 0.55000.2000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.20000.9000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.03950.0300
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03900.0290
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00030.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.00001.7700
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.60001.3500
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.45000.3300
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.11900.0850
Katar rial Katar rialQAR 1.00000.8500
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.08000.0620
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00030.0001
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.10500.0980
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.60000.6600
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.32000.2000
Peru sol Peru solPEN 1.35001.0000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.80004.5000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.27000.1800
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 12.500010.5000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.03300.0200
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.85003.3000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00140.0010
Chile peso Chile pesoCLP 0.00660.0046
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.80002.4200
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 10.50008.6000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01400.0098
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.75004.6300
Oman rial Oman rialOMR 9.80008.5000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.74002.5500
Chiny juan Chiny juanCNY 0.56000.5350
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.07100.0290
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.95000.7800
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.74002.5500
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.03000.8600
Brazylia real Brazylia realBRL 1.20001.0000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.50000.4000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.11000.0500
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.07500.0620
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.24000.1700
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.03000.9000
RPA rand RPA randZAR 0.35000.2400
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00380.0025
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.00001.5800
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.12400.1010
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.20004.5700
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.32002.0500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.06000.0200
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.10001.0410
Albania lek Albania lekALL 0.04200.0300
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.30003.0000
USA dolar USA dolarUSD 3.76003.5600
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16600.1000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80003.5000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 79

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.