logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2018-04-26 17:32:55
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.233204.20920
USA dolar USA dolarUSD 3.510903.47290
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165700.16439
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.863804.83870
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.560203.51410
Dania korona Dania koronaDKK 0.570800.56380
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.405500.39870
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.440310.43240
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.732402.69540
Australia dolar Australia dolarAUD 2.655202.60820
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01350
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.590000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.036000.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.145000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.000000.89000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.220002.14000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.067500.05400
Egipt funt Egipt funtEGP 0.500000.22000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.980000.89000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.795004.63000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.050000.95000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.549000.52500
ZEA dirham ZEA dirhamAED 0.999000.92000
funt falklandzki funt falklandzkiFKP 4.670004.00000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.670004.00000
funt libaski funt libaskiLBP 4.670004.00000
funt witej heleny funt witej helenySHP 4.670004.00000
funt guernsey funt guernseyGGP 4.670004.00000
funt wyspy man funt wyspy manIMP 4.670004.00000
funt jersey funt jerseyJEP 4.670004.00000
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.300004.15000
USA dolar USA dolarUSD 3.600003.40000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950004.75000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.600003.40000
Dania korona Dania koronaDKK 0.580000.54000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.420000.38000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.450000.41000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.800002.60000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014500.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.750002.55000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.600000.50000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.036000.02900
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.150000.11000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.945000.70000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.240002.14000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.068000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.330000.11000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.990000.88000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.02800
Islandia korona Islandia koronaISK 0.034000.02900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000300.00021
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.000001.80000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.600001.32000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.440000.32000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Katar rial Katar rialQAR 1.070000.80000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00010
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Peru sol Peru solPEN 1.200001.04000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.40000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 18.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.01800
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.700003.30000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Chile peso Chile pesoCLP 0.006300.00430
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000008.00000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.760004.56000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040000.70000
Albania lek Albania lekALL 0.038000.02500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.03000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.330002.10000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.200004.20000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00200
RPA rand RPA randZAR 0.350000.20000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.117000.10300
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.680002.52000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.00950
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.230000.17000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.580000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.085000.06500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.490000.41000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.170000.95000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.040000.84000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.690002.50000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.950000.80000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.02800
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.050000.90000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.074000.06000
Oman rial Oman rialOMR 11.000008.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.15000
funt falklandzki funt falklandzkiFKP 4.690003.50000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.690003.50000
quetzal gwatemalski quetzal gwatemalskiGTQ 0.600000.40000
riel kambodaski riel kambodaskiKHR 0.001100.00070
funt libaski funt libaskiLBP 4.690003.50000
tugrik mongolski tugrik mongolskiMNT 0.002000.00100
rupia pakistaska rupia pakistaskaPKR 0.045000.01500
funt witej heleny funt witej helenySHP 4.680003.50000
funt guernsey funt guernseyGGP 4.680003.50000
funt wyspy man funt wyspy manIMP 4.690003.50000
funt jersey funt jerseyJEP 4.690003.50000
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.200003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.700003.35000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.800003.50000
Waluta do domu

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 79

Kantor Rybnik 3 Maja

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.