logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2017-12-13 17:03:43
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.23044.2044
USA dolar USA dolarUSD 3.61223.5862
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16730.1634
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80894.7699
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.65373.6102
Dania korona Dania koronaDKK 0.57150.5626
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.43000.4196
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.43380.4229
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.80672.7667
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01420.0138
Australia dolar Australia dolarAUD 2.74002.6650
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.59000.5400
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03500.0300
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.15500.1200
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.00000.8900
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.22002.1400
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.06750.0540
Egipt funt Egipt funtEGP 0.50000.2200
Turcja lira Turcja liraTRY 1.10000.8950
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.28004.1300
USA dolar USA dolarUSD 3.70003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.17000.1600
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.85004.6500
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.70003.5000
Dania korona Dania koronaDKK 0.58000.5400
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.44000.4000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.44000.4000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.90002.7000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01500.0130
Australia dolar Australia dolarAUD 2.80002.6000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.60000.5000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03900.0290
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.17000.1200
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.09000.8000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.28002.1500
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.07000.0400
Egipt funt Egipt funtEGP 0.40000.1000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.03000.8700
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.04000.0280
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03800.0280
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00030.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.00001.8000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.63001.3200
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.44000.3200
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.17000.0800
Katar rial Katar rialQAR 1.07000.8000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.08500.0600
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00020.0001
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.12500.0800
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.00000.8000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.42000.2000
Peru sol Peru solPEN 1.28001.0800
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.90004.4000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.28000.1000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 18.00008.0000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.06000.0180
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.70003.3000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00200.0008
Chile peso Chile pesoCLP 0.00800.0040
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.40002.2000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.00008.0000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.12500.0950
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.26000.1700
RPA rand RPA randZAR 0.30000.2000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00370.0025
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.20004.5700
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.33002.1000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.06200.0450
Albania lek Albania lekALL 0.03800.0250
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.07500.0580
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.16000.9000
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.05000.8800
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.85004.6000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.04200.0280
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.60001.1500
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.95000.7800
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.65002.4000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.04000.8400
Brazylia real Brazylia realBRL 1.28001.0000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.49500.4000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01400.0095
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.08800.0650
Oman rial Oman rialOMR 15.00008.0000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.78002.5200
Chiny juan Chiny juanCNY 0.55000.5000
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.28003.0000
USA dolar USA dolarUSD 3.75003.5200
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16700.1000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80003.5000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 79

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.