logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2018-05-25 16:55:07
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.321104.29510
USA dolar USA dolarUSD 3.719203.67720
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.168900.16590
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.928104.89810
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.738903.69680
Dania korona Dania koronaDKK 0.582500.57530
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.425000.41820
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.456610.44870
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.870702.83370
Australia dolar Australia dolarAUD 2.808102.76110
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013900.01350
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.590000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.036000.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.145000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.000000.89000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.220002.14000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.067500.05400
Egipt funt Egipt funtEGP 0.500000.22000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.980000.89000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.549000.52500
ZEA dirham ZEA dirhamAED 0.999000.92000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.950004.65000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.050000.95000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.670004.00000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.670004.00000
Liban funt Liban funtLBP 4.670004.00000
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.670004.00000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.670004.00000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.670004.00000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.670004.00000
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.370004.22000
USA dolar USA dolarUSD 3.770003.57000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.172000.16200
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 5.000004.80000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.800003.60000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.55000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.440000.39000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.460000.42000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.950002.75000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014200.01300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.850002.65000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.036000.02900
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.160000.11500
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.990000.88000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.240002.14000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.068000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.330000.11000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.970000.78000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.02800
Islandia korona Islandia koronaISK 0.034000.02900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000300.00021
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.950001.70000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.650001.40000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.440000.32000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Katar rial Katar rialQAR 1.070000.80000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00013
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Peru sol Peru solPEN 1.200001.04000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.40000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 18.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.01800
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.700003.30000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Chile peso Chile pesoCLP 0.006300.00430
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000008.00000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.950004.62000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.040000.90000
Albania lek Albania lekALL 0.039000.02500
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.03000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.330002.10000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.200004.20000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00200
RPA rand RPA randZAR 0.350000.20000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.117000.10300
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.750002.52000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.00950
Oman rial Oman rialOMR 11.000008.00000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.15000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.230000.17000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.580000.52000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.085000.06500
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.490000.41000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.170000.95000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.040000.84000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.620002.45000
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.950000.80000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.02800
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.050000.90000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.074000.06000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.690003.50000
funt gibraltarski funt gibraltarskiGIP 4.690003.50000
quetzal gwatemalski quetzal gwatemalskiGTQ 0.600000.40000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.001100.00070
Liban funt Liban funtLBP 4.690003.50000
tugrik mongolski tugrik mongolskiMNT 0.002000.00100
Pakistan rupia Pakistan rupiaPKR 0.045000.01500
Funt Świętej Heleny Funt Świętej HelenySHP 4.680003.50000
Guernsey funt Guernsey funtGGP 4.680003.50000
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 4.690003.50000
Jersey funt Jersey funtJEP 4.690003.50000
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.200003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.800003.45000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.173000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.830003.50000
Waluta do domu

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 79

Kantor Rybnik 3 Maja

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.