logo
tel. +48 32 422 22 99
Pon-Pt : 9:00-17:00 Sob : 9:00-14:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2018-02-24 13:07:52
TABELA HURTOWA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.188404.15839
USA dolar USA dolarUSD 3.414503.37950
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165500.16280
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.754614.71060
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.638603.59750
Dania korona Dania koronaDKK 0.564200.55720
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.418300.41150
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.436510.42860
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.710002.67300
Australia dolar Australia dolarAUD 2.680302.63330
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013800.01350
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.590000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035000.03000
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.155000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.000000.89000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.220002.14000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.067500.05400
Egipt funt Egipt funtEGP 0.500000.22000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.100000.89500
TABELA DETALICZNA
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.250004.10000
USA dolar USA dolarUSD 3.500003.30000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.168000.15800
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.800004.60000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.700003.50000
Dania korona Dania koronaDKK 0.580000.54000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.440000.40000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.450000.41000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.750002.55000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014000.01200
Australia dolar Australia dolarAUD 2.750002.55000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.620000.50000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035000.02900
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.170000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 1.000000.84000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.280002.10000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.068000.04000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.330000.11000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.030000.87000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.040000.02800
Islandia korona Islandia koronaISK 0.035000.02900
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000300.00021
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 2.000001.80000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.600001.32000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.440000.32000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Katar rial Katar rialQAR 1.070000.80000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.085000.06000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000240.00010
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.125000.08000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 2.000000.80000
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.420000.20000
Peru sol Peru solPEN 1.200001.04000
Irlandia funt Irlandia funtIEP 4.800004.40000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.10000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 18.000008.00000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.01800
Kuba peso Kuba pesoCUC 3.700003.30000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Chile peso Chile pesoCLP 0.006300.00430
Brunei dolar Brunei dolarBND 3.400002.20000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 15.000008.00000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.690002.44000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.040000.84000
Brazylia real Brazylia realBRL 1.280001.00000
Honkong dolar Honkong dolarHKD 0.490000.41000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.00950
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.085000.06500
Oman rial Oman rialOMR 11.000008.00000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.680002.52000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.548000.50000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.120000.10700
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.230000.17000
RPA rand RPA randZAR 0.300000.20000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.003700.00250
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.200004.20000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.330002.10000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.068000.03000
Albania lek Albania lekALL 0.038000.02500
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.074000.06000
Izrael szekla Izrael szeklaILS 1.070000.95000
ZEA dirham ZEA dirhamAED 1.050000.88000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.800004.60000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.02800
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 0.950000.80000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.15000
KURS BILONÓW
WalutaSprzedażKupno
euro euroEUR 4.200003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.700003.25000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.800003.50000
Waluta do domu

Kantor Wymiany Walut

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

Czynne :
Poniedziałek-Piątek :
9:00-17:00
Sobota :
9:00-14:00

Telefon : +48 32 441 80 79

Kantor Rybnik 3 Maja

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.