44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Aktualizacja : 2022-08-12 16:57:52
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6500
4.7000
USA Dolar USA Dolar USD
4.5000
4.6300
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1880
0.1930
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.4800
5.5700
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.7700
4.8600
Australia Dolar Australia Dolar AUD3.18003.3000
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.51003.6000
Dania Korona Dania Korona DKK0.62000.6360
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK0.46800.4840
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK0.43800.4560
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.63000.6580
Turcja Lira Turcja Lira TRY0.26500.3310
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.5500
4.7500
USA Dolar USA Dolar USD
4.4000
4.6800
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1830
0.1980
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.4000
5.6500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.7000
4.9000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 3.1000 3.3500
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.3400 3.7500
Dania Korona Dania Korona DKK 0.6000 0.6600
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4200 0.4900
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4100 0.4800
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1918 1.3418
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0410 0.0480
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.4600 2.6500
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.6500 0.7600
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.6500 1.8200
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6200 0.7000
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0110 0.0132
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.2800 1.3900
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0310 0.0360
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1900 0.2800
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9400 1.1000
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1280 0.1500
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.2600 0.3900
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1000 0.1280
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0314 0.0380
Armenia DramArmenia Dram AMD0.00670.0138
Azerbejdżan ManatAzerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.38002.6500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.80001.0500
Chile PesoChile Peso CLP0.00350.0070
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.23000.3500
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie RupiaIndie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja RupiaIndonezja Rupia IDR0.00030.0004
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.40007.2500
Kambodża RielKambodża Riel KHR0.00050.0019
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03000.0500
Kolumbia PesoKolumbia Peso COP0.00050.0016
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD11.626717.1967
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07340.0984
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.30260.4226
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.87111.2411
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.43540.6654
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2700
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.60003.0900
Oman RialOman Rial OMR8.200013.2000
RPA RandRPA Rand ZAR0.24420.3642
RZP EscudoRZP Escudo CVE0.03630.0703
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03560.0496
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.48030.6103
Singapur DolarSingapur Dolar SGD3.56604.0160
Sri Lanka RupiaSri Lanka Rupia LKR0.00860.0308
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.11420.2242
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.50001.6990
Wietnam DongWietnam Dong VND0.00020.0003
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.9000
USA Dolar USD
3.3000
4.9900
Czechy Korona CZK
0.1000
0.1980
Wielka Brytania Funt GBP
3.0000
5.8000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor MAX Rybnik

Kantor MAX Rybnik

44-200 Rybnik
ul. 3 Maja 9/1B

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
9:00-17:00
środa
9:00-17:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frank Szwajcaria 8 seria frankCHF84.64004.8000
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.32005.5300
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.77003.0600
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.59000.5400
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13100.1860
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02230.0339
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.97003.4700
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.43000.4600
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.42004.7800
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00820.0122
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.05005.5900
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.05005.5900
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.94005.5100
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.05005.5900
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.10005.5200
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.99005.5900
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.90002.4200
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.94005.4800
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20200.3020
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08700.1170
Słowacja Korona Słowacja KoronaSKK0.11100.1580
Austria Szyling Austria SzylingATS0.00000.3400
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.68006.7200
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16001.3700
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.1170
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frankCHF84.37004.8000
Anglia stary FuntGBP4.99005.5900
Australia stary DolarAUD2.16003.2900
Dania stara KoronaDKK0.54000.6400
Czechy stara KoronaCZK0.12100.1960
Japonia stary JenJPY0.02180.0350
Kanada stary DolarCAD2.58003.6100
Norwegia stara KoronaNOK0.40000.4800
Szwajcaria stary FrankCHF3.84004.8000
Węgry stary ForintHUF0.00590.0123
Falklandy FuntFKP4.72005.5200
Guernsey FuntGGP4.72005.5200
Irlandia FuntIEP4.72005.5200
Jersey FuntJEP4.72005.5200
Szkocja FuntSCP4.72005.5200
Wyspy Man FuntIMP4.72005.5200
Niemcy MarkaDEM1.73002.4200
Irlandia stary FuntIES4.12005.4300
Estonia KoronaEEK0.19000.3050
Belgia FrankBEF0.08600.1180
Słowacja KoronaSKK0.10500.1580
Austria SzylingATS0.00000.3500
Łotwa ŁatLVL4.82006.7900
Litwa LitLTL0.94001.2600
Luksemburg FrankLUF0.08700.1180
Słowenia TolarSIT0.01600.0200
Chorwacja stara KunaHRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary DolarNZD1.88002.6500
Hongkong stary DolarHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Lokalizacja kantoru MAX w Rybniku

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje