tel. +48 32 422 22 99
Sobota nieczynne
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2020-01-17 17:03:48
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.23004.2600
USA DolarUSD13.81003.8600
Czechy KoronaCZK10016.500016.8300
Szwajcaria FrankCHF13.92003.9650
Wielka Brytania FuntGBP14.94004.9900
Australia DolarAUD12.60002.6600
Kanada DolarCAD12.90002.9500
Dania KoronaDKK10056.300056.9700
Norwegia KoronaNOK10042.500042.9900
Szwecja KoronaSEK10039.700040.7000
ZEA DirhamAED11.03001.0850
Bułgaria LewBGN12.21002.3400
Chiny JuanCNY10053.000056.9000
Chorwacja KunaHRK10057.300062.0000
Węgry ForintHUF1.00012.650014.0000
Izrael SzeklaILS11.05001.1600
Japonia JenJPY1.00034.500037.2000
Rumunia LejRON10088.000096.3000
Rosja RubelRUB1.00057.500063.0000
Turcja LiraTRY10067.000075.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.15004.3000
USA DolarUSD13.70003.9000
Czechy KoronaCZK10016.000017.2000
Szwajcaria FrankCHF13.80004.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.80005.0500
Australia DolarAUD12.50002.7000
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Norwegia KoronaNOK10040.000044.0000
Szwecja KoronaSEK10038.000040.8000
ZEA DirhamAED11.01001.0850
Albania LekALL1.00031.200041.0000
Bułgaria LewBGN12.17002.3500
Chiny JuanCNY10052.300055.9000
Gruzja LariGEL11.33001.5300
Chorwacja KunaHRK10056.000063.0000
Węgry ForintHUF1.00012.500014.0000
Izrael SzeklaILS11.10001.1600
Japonia JenJPY1.00034.000038.8000
Meksyk PesoMXN10018.00000.0000
Rumunia LejRON10087.300094.0000
Rosja RubelRUB1.00059.000065.0000
Tajlandia BahtTHB10012.850013.8000
Turcja LiraTRY10064.000075.0000
Ukraina HrywnaUAH10015.900017.0000
Arabia Saudyjska RialSAR10.91191.0419
Argentyna PesoARS10.02900.1190
Armenia DramAMD10.00500.0092
Azerbejdżan ManatAZN11.98992.3689
Bahrajn DinarBHD17.688112.1881
Barbados DolarBBD11.06592.1459
Belize DolarBZD11.33412.1341
Białoruś RubelBYN11.74891.9789
BiH MarkaBAM12.09592.3059
Boliwia BolivianoBOB10.38250.6025
Botswana PulaBWP10.19920.4492
Brazylia RealBRL10.88621.0135
Brunei DolarBND11.77603.3760
Chile PesoCLP10.00350.0063
Dominikana PesoDOP10.06970.0887
Egipt FuntEGP10.21850.2985
Fidżi DolarFJD11.26471.9547
Filipiny PesoPHP10.06910.0836
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia DalasiGMD10.06630.0783
Gwatemala QuetzalGTQ10.33500.4550
Gwinea FrankGNF1000.01990.0491
Hongkong DolarHKD10.44000.5150
Indie RupiaINR10.05470.0637
Indonezja RupiaIDR1.0000.27900.3455
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02440.0384
Jordania DinarJOD15.34435.7583
Kambodża RielKHR10.00070.0011
Katar RialQAR10.89231.0865
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia SzylingKES10.03450.0415
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30550.3626
Kostaryka ColónCRC10.00360.0094
Kuwejt DinarKWD19.172813.6728
Macedonia DenarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja RinggitMYR10.88231.0023
Maroko DirhamMAD10.35240.4524
Mauritius RupiaMUR10.09800.1241
Mołdawia LejMDL10.19560.2656
Nigeria NairaNGN10.00380.0129
Nowa Zelandia DolarNZD12.45002.6900
Oman RialOMR19.039010.9390
Pakistan RupiaPKR10.01980.0297
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.55010.6301
Peru SolPEN11.00101.3310
RPA RandZAR10.21110.2731
RZP EscudoCVE10.02740.0484
Serbia DinarRSD10.03180.0418
Seszele RupiaSCR10.18940.4094
Singapur DolarSGD12.75002.8600
Sri Lanka RupiaLKR10.01920.0317
Tajwan DolarTWD10.10000.1400
Tunezja DinarTND11.19951.5276
Uzbekistan SumUZS1.0000.33420.5342
Wietnam DongVND1.0000.14560.1956
Wysp Salomona DolarSBD10.40460.4346
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.70004.1000
Czechy KoronaCZK10010.000017.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara KoronaDKK10040.5000brak
Czechy stara KoronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara KunaHRK10041.5000brak
Hiszpania PesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia GuldenNLG11.3100brak
Hongkong stary DolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary FuntIEP13.8350brak
Japonia stary JenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa LitLTL10070.0000brak
Luksemburg FrankLUF1.00074.5000brak
Łotwa ŁatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara KoronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.6950brak
Portugalia EscudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary LejROL10.0001.0000brak
Słowacja KoronaSKK10.0700brak
Słowenia TolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man FuntIMP13.0000brak
Szkocja FuntSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Kantor Plaza Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.