Aktualizacja : 2022-06-24 16:50:42
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.68004.7150
USA Dolar USA Dolar USD4.43004.4700
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.18700.1910
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.44005.5190
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.60004.6990
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.62000.6600
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.6000 4.8000
USA Dolar USA Dolar USD 4.3700 4.6000
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1830 0.1950
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.3500 5.5800
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.5000 4.7500
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.9000 3.1800
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 3.2500 3.5500
Dania Korona Dania Korona DKK 0.5900 0.6500
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK 0.4200 0.4800
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK 0.4100 0.4600
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 1.1000 1.2500
Albania Lek Albania Lek ALL 0.0400 0.0450
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.4000 2.6500
Chiny Juan Chiny Juan CNY 0.6200 0.6950
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.5500 1.6800
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6200 0.7000
Węgry Forint Węgry Forint HUF 0.0110 0.0129
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS 1.2200 1.3800
Japonia Jen Japonia Jen JPY 0.0310 0.0390
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN 0.1900 0.2600
Rumunia Lej Rumunia Lej RON 0.9300 1.1000
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB 0.1200 0.1490
Turcja Lira Turcja Lira TRY 0.2600 0.4200
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH 0.1150 0.1330
Islandia Korona Islandia Korona ISK 0.0314 0.0380
BiH MarkaBiH Marka BAM2.32002.6000
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.86001.0800
Chile PesoChile Peso CLP0.00330.0056
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.07500.0990
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.25000.3500
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.48000.6200
Indie RupiaIndie Rupia INR0.03300.0650
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05006.7300
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0130
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03000.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.6900
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0990
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.70001.1200
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.42000.6500
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.07000.1400
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2600
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.60002.9900
Oman RialOman Rial OMR8.050012.7000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.25000.3600
RZP EscudoRZP Escudo CVE0.03500.0690
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03200.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.35000.4600
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.75003.3000
Sri Lanka RupiaSri Lanka Rupia LKR0.00790.0301
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.1800
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.45001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.11000.2500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.7500
USA Dolar USD 3.3000 4.7500
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1920
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.3000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor MAX Rybnik

Kantor MAX Rybnik

44-200 Rybnik
ul. 3 Maja 9/1B

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
9:00-17:00
środa
9:00-17:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
10:00-13:00
niedziela
nieczynne

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
przy transakcji powyżej 50.000 CHF 8 cena lepsza niż w hurcie !!!

Specjalne ceny dla KANTORÓW przy wymianie CHF 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frank Szwajcaria 8 seria frankCHF84.43004.5900
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.16005.4600
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.64002.9200
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.60000.5400
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13000.1840
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02160.0328
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.95003.2200
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.41000.4400
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.43004.5900
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00810.0120
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.16005.5300
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.16005.5300
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP4.89005.4500
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.16005.5300
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.16005.4600
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP4.83005.5300
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM2.05002.4300
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES4.89005.4300
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.20300.3040
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.1180
Słowacja Korona Słowacja KoronaSKK0.11200.1590
Austria Szyling Austria SzylingATS0.26000.3500
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.71006.7700
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16001.3800
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.1180
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara Kuna Chorwacja stara KunaHRK0.42000.5900
Nowa Zelandia stary Dolar Nowa Zelandia stary DolarNZD1.90002.6300
Hongkong stary Dolar Hongkong stary DolarHKD0.36000.4750
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frankCHF84.25004.6200
Anglia stary FuntGBP5.06005.4600
Australia stary DolarAUD2.06003.1300
Dania stara KoronaDKK0.55000.6400
Czechy stara KoronaCZK0.12000.1950
Japonia stary JenJPY0.02110.0338
Kanada stary DolarCAD2.50003.5000
Norwegia stara KoronaNOK0.38000.4600
Szwajcaria stary FrankCHF3.51004.6200
Węgry stary ForintHUF0.00580.0121
Falklandy FuntFKP4.78005.4600
Guernsey FuntGGP4.78005.4600
Irlandia FuntIEP4.78005.4600
Jersey FuntJEP4.78005.4600
Szkocja FuntSCP4.78005.4600
Wyspy Man FuntIMP4.78005.4600
Niemcy MarkaDEM1.79002.4300
Irlandia stary FuntIES4.07005.3700
Estonia KoronaEEK0.19100.3070
Belgia FrankBEF0.08700.1190
Słowacja KoronaSKK0.10500.1590
Austria SzylingATS0.26000.3500
Łotwa ŁatLVL4.85006.8400
Litwa LitLTL0.95001.2700
Luksemburg FrankLUF0.08800.1190
Słowenia TolarSIT0.01700.0200
Chorwacja stara KunaHRK0.41000.6000
Nowa Zelandia stary DolarNZD1.88002.6500
Hongkong stary DolarHKD0.35000.4800
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.


Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje