44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Aktualizacja : 2022-12-07 16:54:11
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6600
4.7080
USA Dolar USA Dolar USD
4.4500
4.5200
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1880
0.1930
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.4000
5.4800
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.7200
4.7800
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.94003.1700
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.23003.4100
Dania Korona Dania Korona DKK0.60070.6280
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK0.43800.4640
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK0.42200.4380
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.19001.4000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.5500
4.7700
USA Dolar USA Dolar USD
4.3500
4.6000
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1850
0.1980
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.3000
5.5500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.6000
4.8500
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.9000 3.1500
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.2000 3.4000
Dania Korona Dania Korona DKK0.5700 0.6400
Norwegia Korona Norwegia Korona NOK0.4200 0.4800
Szwecja Korona Szwecja Korona SEK0.4000 0.4600
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.2320 1.4400
Albania Lek Albania Lek ALL0.0350 0.0465
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN2.3800 2.6500
Chiny Juan Chiny Juan CNY0.6000 0.7000
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL1.5700 1.8500
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.5000 0.6600
Węgry Forint Węgry Forint HUF0.0110 0.0129
Izrael Szekla Izrael Szekla ILS1.2000 1.4300
Japonia Jen Japonia Jen JPY0.0300 0.0370
Meksyk Peso Meksyk Peso MXN0.2200 0.2850
Rumunia Lej Rumunia Lej RON0.9400 1.1000
Rosja Rubel Rosja Rubel RUB0.0400 0.0790
Tajlandia Baht Tajlandia Baht THB0.1280 0.1430
Turcja Lira Turcja Lira TRY0.2600 0.3900
Ukraina Hrywna Ukraina Hrywna UAH0.1000 0.1150
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.0290 0.0380
Armenia DramArmenia Dram AMD0.00700.0140
Azerbejdżan ManatAzerbejdżan Manat AZN2.00002.9900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.38002.6500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.81001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0065
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.18000.3300
Filipiny PesoFilipiny Peso PHP0.06500.0990
Hongkong DolarHongkong Dolar HKD0.50000.6400
Indie RupiaIndie Rupia INR0.04000.0690
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02500.0370
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.20007.5000
Kambodża RielKambodża Riel KHR0.00050.0019
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0190
Kenia SzylingKenia Szyling KES0.03200.0600
Kolumbia PesoKolumbia Peso COP0.00100.0020
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500015.5000
Macedonia DenarMacedonia Denar MKD0.07000.0945
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja RinggitMalezja Ringgit MYR0.80001.1700
Maroko DirhamMaroko Dirham MAD0.37000.5900
Mauritius RupiaMauritius Rupia MUR0.06000.1600
Mołdawia LejMołdawia Lej MDL0.15000.2700
Nepal RupiaNepal Rupia NPR0.02200.0425
Nowa Zelandia DolarNowa Zelandia Dolar NZD2.55003.0500
Oman RialOman Rial OMR8.500013.9000
Peru SolPeru Sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.20000.3500
RZP EscudoRZP Escudo CVE0.03600.0570
Serbia DinarSerbia Dinar RSD0.03500.0490
Seszele RupiaSeszele Rupia SCR0.30000.4500
Singapur DolarSingapur Dolar SGD2.90003.6500
Sri Lanka RupiaSri Lanka Rupia LKR0.00600.0300
Tajwan DolarTajwan Dolar TWD0.09000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.40001.6500
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.9000
USA Dolar USD
3.3000
4.9900
Czechy Korona CZK
0.1000
0.1980
Wielka Brytania Funt GBP
3.0000
5.4500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor MAX Rybnik

Kantor MAX Rybnik

44-200 Rybnik
ul. 3 Maja 9/1B

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frank Szwajcaria 8 seria frankCHF84.54000.000
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.21000.000
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.87000.000
Dania stara Korona Dania stara KoronaDKK0.60000.000
Czechy stara Korona Czechy stara KoronaCZK0.13300.000
Japonia stary Jen Japonia stary JenJPY0.02140.000
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD2.61000.000
Norwegia stara Korona Norwegia stara KoronaNOK0.41000.000
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.35000.000
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.00780.000
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP5.15000.000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP5.15000.000
Irlandia Funt Irlandia FuntIEP5.15000.000
Jersey Funt Jersey FuntJEP5.15000.000
Szkocja Funt Szkocja FuntSCP5.15000.000
Wyspy Man Funt Wyspy Man FuntIMP5.15000.000
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.91000.000
Irlandia stary Funt Irlandia stary FuntIES5.05000.000
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.26900.000
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.08800.000
Słowacja Korona Słowacja KoronaSKK0.10900.000
Austria Szyling Austria SzylingATS0.24000.000
Łotwa Łat Łotwa ŁatLVL5.72000.000
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16000.000
Luksemburg Frank Luksemburg FrankLUF0.09000.000
Słowenia Tolar Słowenia TolarSIT0.01700.000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Szwajcaria 8 seria frankCHF84.35000.000
Anglia stary FuntGBP4.99000.000
Australia stary DolarAUD2.00000.000
Dania stara KoronaDKK0.57000.000
Czechy stara KoronaCZK0.12700.000
Japonia stary JenJPY0.02090.000
Kanada stary DolarCAD2.25000.000
Norwegia stara KoronaNOK0.38000.000
Szwajcaria stary FrankCHF3.78000.000
Węgry stary ForintHUF0.00560.000
Falklandy FuntFKP4.67000.000
Guernsey FuntGGP4.67000.000
Irlandia FuntIEP4.67000.000
Jersey FuntJEP4.67000.000
Szkocja FuntSCP4.67000.000
Wyspy Man FuntIMP4.67000.000
Niemcy MarkaDEM1.75000.000
Irlandia stary FuntIES4.07000.000
Estonia KoronaEEK0.19100.000
Belgia FrankBEF0.08700.000
Słowacja KoronaSKK0.10600.000
Austria SzylingATS0.33000.000
Łotwa ŁatLVL4.86000.000
Litwa LitLTL0.95000.000
Luksemburg FrankLUF0.08800.000
Słowenia TolarSIT0.01700.000
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

Lokalizacja kantoru MAX w Rybniku

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.

© 1989 - 2021 Kantor Rybnik
Informacje