tel. 32 422 22 99, 604 240 919
Poniedziałek 9:00-17:00
44-200 Rybnik ul. 3 Maja 9/1B
Max@Kantor.Rybnik.pl
aktualizacja : 2021-01-25 16:43:25
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.51004.5450
USA DolarUSD13.72503.7700
Czechy KoronaCZK10016.950017.3900
Wielka Brytania FuntGBP15.07005.1400
Szwajcaria FrankCHF14.16004.2500
Australia DolarAUD12.84002.9200
Kanada DolarCAD12.89002.9700
Dania KoronaDKK10060.300061.4000
Norwegia KoronaNOK10043.000044.4000
Szwecja KoronaSEK10044.200045.5000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.45004.6500
USA DolarUSD13.65003.8500
Czechy KoronaCZK10016.800017.8000
Wielka Brytania FuntGBP15.00005.2500
Szwajcaria FrankCHF14.10004.3500
Australia DolarAUD12.70003.0000
Kanada DolarCAD12.85003.1000
Dania KoronaDKK10058.000063.0000
Norwegia KoronaNOK10042.000046.0000
Szwecja KoronaSEK10043.000047.0000
ZEA DirhamAED10.90001.1100
Albania LekALL1.00030.000050.0000
Bułgaria LewBGN12.20002.4000
Chiny JuanCNY10050.000059.0000
Gruzja LariGEL11.00001.4500
Chorwacja KunaHRK10057.000064.0000
Węgry ForintHUF1.00012.500014.0000
Izrael SzeklaILS10.95001.1600
Japonia JenJPY1.00030.000039.0000
Meksyk PesoMXN10014.000024.0000
Rumunia LejRON10085.000094.0000
Rosja RubelRUB1.00045.000060.0000
Tajlandia BahtTHB10010.000013.7000
Turcja LiraTRY10045.000069.5000
Ukraina HrywnaUAH10012.500014.9000
Arabia Saudyjska RialSAR10.84001.1700
Argentyna PesoARS10.02500.1100
Armenia DramAMD10.00550.0099
Azerbejdżan ManatAZN11.57002.2430
Bahrajn DinarBHD17.501211.9114
Barbados DolarBBD11.80002.3000
Belize DolarBZD11.80002.3000
Białoruś RubelBYN11.07001.7000
BiH MarkaBAM12.02002.5500
Boliwia BolivianoBOB10.40000.6500
Botswana PulaBWP10.18990.4399
Brazylia RealBRL10.58000.7900
Brunei DolarBND12.50003.5000
Chile PesoCLP10.00300.0054
Dominikana PesoDOP10.05800.0950
Egipt FuntEGP10.19000.3200
Fidżi DolarFJD11.34332.0333
Filipiny PesoPHP10.06500.0900
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00420.0079
Gambia DalasiGMD10.07310.0890
Hongkong DolarHKD10.42000.5500
Indie RupiaINR10.03000.0540
Indonezja RupiaIDR10.00020.0003
Islandia KoronaISK10.02200.0310
Jamajka DolarJMD10.02000.0290
Jordania DinarJOD14.55005.8900
Kambodża RielKHR10.00070.0013
Katar RialQAR10.82001.1200
Kazachstan TengeKZT10.00500.0120
Kenia SzylingKES10.02500.0450
Kolumbia PesoCOP10.00080.0016
Kongo FrankCDF10.00200.0026
Korea Południowa WonKRW1000.25000.3850
Kostaryka ColónCRC10.00430.0100
Kuwejt DinarKWD19.000014.0000
Macedonia DenarMKD10.05000.0800
Malediwy RupiaMVR10.20000.3200
Malezja RinggitMYR10.80001.0500
Maroko DirhamMAD10.34000.4800
Mauritius RupiaMUR10.07000.1200
Mołdawia LejMDL10.18000.2700
Nigeria NairaNGN10.00300.0130
Nowa Zelandia DolarNZD12.30002.5500
Oman RialOMR17.600011.2000
Pakistan RupiaPKR10.02000.0310
Paragwaj GuaraníPYG1.0000.58000.6900
Peru SolPEN10.88001.2200
RPA RandZAR10.17000.2800
RZP EscudoCVE10.03060.0516
Serbia DinarRSD10.03200.0420
Seszele RupiaSCR10.15000.3600
Singapur DolarSGD12.40002.9200
Sri Lanka RupiaLKR10.01500.0350
Tajwan DolarTWD10.10000.1500
Tunezja DinarTND11.22001.5700
Uzbekistan SumUZS1.0000.35000.5573
Wietnam DongVND1.0000.07000.2200
Wysp Salomona DolarSBD10.42000.5500
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.4000
USA DolarUSD13.65004.3000
Czechy KoronaCZK10010.000017.6000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Waluty wycofane z obiegu
Ceny hurtowe
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.75005.0600
Australia stary DolarAUD11.85002.7200
Austria SzylingATS10.23000.2800
Belgia FrankBEF10.07900.0950
Dania stara KoronaDKK10.43500.5100
Czechy stara KoronaCZK10.12000.1630
Chorwacja stara KunaHRK10.42000.5900
Estonia KoronaEEK10.20400.2450
Holandia GuldenNLG10.61001.7400
Hongkong stary DolarHKD10.32000.4650
Irlandia stary FuntIEP13.70004.8800
Japonia stary JenJPY10.02400.0356
Kanada stary DolarCAD12.10002.8000
Litwa LitLTL10.92501.1100
Luksemburg FrankLUF10.07900.0950
Łotwa ŁatLVL14.53005.4600
Niemcy MarkaDEM11.70001.9700
Norwegia stara KoronaNOK10.31000.3890
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.70002.5800
Słowacja KoronaSKK10.10600.1280
Słowenia TolarSIT10.01330.0159
Szwajcaria stary FrankCHF13.00004.1200
Węgry stary ForintHUF10.00920.0105
Wyspy Man FuntIMP14.65004.9900
Szkocja FuntSCP14.82005.0500
Jersey FuntJEP14.70005.0500
Irlandia FuntIEP14.60005.0500
Guernsey FuntGGP14.65004.9900
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00005.0800
Australia stary DolarAUD11.82002.7500
Austria SzylingATS10.22000.2900
Belgia FrankBEF10.07700.0960
Dania stara KoronaDKK10.42000.5300
Czechy stara KoronaCZK10.11000.1650
Chorwacja stara KunaHRK10.41000.6000
Estonia KoronaEEK10.20000.2500
Holandia GuldenNLG10.60001.7500
Hongkong stary DolarHKD10.28000.4700
Irlandia stary FuntIEP13.50004.9000
Japonia stary JenJPY10.02300.0360
Kanada stary DolarCAD12.00002.8300
Litwa LitLTL10.92001.1200
Luksemburg FrankLUF10.07800.0960
Łotwa ŁatLVL14.50005.4700
Niemcy MarkaDEM11.65002.0000
Norwegia stara KoronaNOK10.30000.4000
Nowa Zelandia stary DolarNZD11.50002.6000
Słowacja KoronaSKK10.10400.1300
Słowenia TolarSIT10.01310.0160
Szwajcaria stary FrankCHF12.95004.1300
Węgry stary ForintHUF10.00900.0110
Wyspy Man FuntIMP14.60005.0000
Szkocja FuntSCP14.78005.0800
Jersey FuntJEP14.50005.0800
Irlandia FuntIEP14.50005.0800
Guernsey FuntGGP14.60005.0000
Kantor Rybnik 3 Maja

Kantor Wymiany Walut

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Kantor znajduje się przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja z ulicą Bolesława Chrobrego obok Biura Podróży MAX oraz Banku Milenium.


Czynne
poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotanieczynne
niedzielanieczynne
Kantor Plaza

Dlaczego kantor MAX Rybnik

Oferujemy atrakcyjne kursy walut oraz możliwość negocjowania cen. Posiadamy w naszej ofercie hurtową tabelę kursów, która pozwala na wymienienie większej ilości gotówki po atrakcyjnym kursie. UWAGA: W celu zawarcia transkacji prosimy o telefoniczne potwierdzenie kursów walut. Wykaz kont bankowych obsługiwanych przez nasze kantor Konta Bankowe.


Facebook | Regulamin | Polityka cookies | Poradnik
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.